Asutatud 2019

Koristus on sageli tegevuspõhine – teeme igapäevaselt üksjagu tegevusi, igal korral pea ühtemoodi, sageli mõtestamata ja puhtuse saavutamine jääb tahaplaanile.

Meie pakutavate puhastusteenuste aluseks on EVS 914:2020 standardi “Koristustööde kvaliteedi kokkuleppimine ja hindamine (INSTA)”. Koristustööde kvaliteedistandard aitab erinevatel osapooltel üheselt aru saada teenuse oodatavast tulemusest ning hiljem ka hinnata, kas oodatud tulemus on saavutatud. Omame EVS 914:2020 standardi “Koristustööde kvaliteedi kokkuleppimine ja hindamine (INSTA)” 3. taseme tunnistust.

Ettevõtte asutajatel on kogemused puhastusteenuste valdkonnas aastast 2012. Meie meeskonnas töötavad objektijuhid, puhastusteenindaja-juhendajad ning kõige olulisemana  loomulikult puhastusteenindajad, kes on valmis kiiresti ja õigete meetoditega teostama vajalikke puhastustöid.

Käesoleval hetkel osutame teenuseid Harjumaal ning Pärnumaal. Teistes Eesti piirkondades teenindame kokkuleppe alusel.

Meie senised suuremad kliendid ja tähelepanuväärsemad objektid on olnud: Tallinna Sadama terminal, AS Pocopay, Teras spordikeskus, Tallinna Linnamuuseumite filiaalid, Astlanda Ehitus, Tallinna Loomaaed.

Vahendame kvaliteetseid puhastustarvikuid, -vahendeid ja -masinaid. Meie e-poes leiad ka erinevaid hoidikuid, tarvikuid, paberi- ja hügieenitooteid ja palju muud.

Meie e-pood asub aadressil: eplee.ee 

Loodame ka Teid näha oma klientide hulgas! 

Jüri Reikop

juhatuse liige

Missioon

Tagada klientide rahulolu kõrgkvaliteetsete ja professionaalsete lahendustega

Visioon

Olla Eestis teenäitajaks keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku puhastus- ja heakorrateenuse pakkujana

Väärtused